Fitness Tarnów.
Nowoczesne Studio Fitness Tarnów.

WAŻNE ogłoszenie! Przeczytaj!

Zarząd Tarnowskiego TKKF informuje, że zaprzestaje prowadzenia zajęć „FITNESS” dla wszystkich grup wiekowych. Wszystkim ćwiczącym dziękujemy za tak liczny i chętny udział w prowadzonych zajęciach. Mamy nadzieję, że nie zatracicie zapału do dalszej pracy nad swoją sprawnością fizyczną. Życzymy powodzenia.

Ponadto informujemy, że składki członkowskie za niewykorzystane zajęcia zostaną zwrócone w formie przelewu. W związku z tym prosimy o wysłanie na e-mail: tkkf@tkkf.pl danych: imię i nazwisko, adres i numer konta z prośbą o zwrot składki za niewykorzystane zajęcia.

Osoby, które nie mają takiej możliwości prosimy o kontakt osobisty z biurem Tarnowskiego TKKF w miesiącu LUTYM 2021 r. w dniach  od poniedziałku do środy w godzinach od 10.00 do 17.00. Kontakt pod numerem telefonu 14/ 6220 703 lub pod numerem 601 85 40 44.

Stałe grypy ćwiczebne SENIOR, które nie miały możliwości uregulowania wpłaty za ubiegły rok mogą to zrobić przelewem lub gotówką w biurze TKKF w dniach i godzinach otwarcia biura.

Prosimy o powiadomienie uczestników zajęć.

 

Copyright © Studio Fitness Tarnów - TKKF. All Rights Reserved. | Created by Comp-Web Studio